20 Ara 2017

Far #1 | Wet’n’Wild Brulee

Herkese yeniden merhaba, 

Herkesin çok fazla bahsettiği ama benim anlatmama bir türlü fırsat gelmeyen bir ürünü anlatacağım,


İlk çıktığı günden beri herkesin favorisi olan bu ürün benimde favorim, benim yazımda biraz daha farklı kullanım alanlarını keşfetmenizi çok isterim,

Brule isimli Mac’in farından esinlenerek yapıldığını adının Brulee olduğunu biliyor muydunuz :)Seyahatlerde çok amaçlı bir ürün olarak pudra amaçlı kullanıyorum. Makyaja yeni başladıysanız az ürün istiyorsanız ya da alabiliyorsanız hem far hem de pudra olarak özellikle göz altları için bana çok kullanışlı geliyor. Yeni ürünle fotoğraf çektiğime bakmayın bir tanesinin sadece köşelerinde kaldığı için yenisini fotoğrafladım. Bronzerları da far olarak kullanmaya bayılan biri olarak tam göz kapağına bu ürünü kullanmak inanılmaz güzel oluyor. 

Gratis indirimlerinde 4 ₺ gibi bir fiyata düşüyor, şiddetle tavsiye ettiğim bir ürün. 


Bu ürünü kullanmayı en çok sevdiğim fırçam setting brush. Tam göz kapağına ya da göz altlarını sabitleme için en uygun fırça bence. 

Wet’n’wild ülkemize sonradan gelen en uygun fiyatlı hayvanlar üzerinde deney yapmayan markalardan biri, markayı genel olarak çok seviyorum. #bakimgunluguoneriyor etiketimi ekleyeyim. 

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim. 


Anlarımı paylaştığım; Snapchat | Twitter | Facebook | Instagram hesaplarında beni 'bakimgunlugu' adıyla bulabilirsiniz,


Sevgiler,

Tuğçe

2 yorum:

Olumlu, olumsuz her yorum kabulümdür.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...