31 Mar 2018

Urban Decay Naked Skin Shapeshifter Paleti

Herkese yeniden merhaba,

Bugün buradaki alışveriş videomda Aşkla♥️ anlattığım paletimden bahsedicem.
Urban Decay markası benim en en sevdiğim yüksek fiyatlı markalardan biri. Sephoraya gittiğimde kendimi kaybediyorum standlarında. Bu ürünü de hiç aklımda yokken çok kısa bir zaman diliminde karar verip alıverdim. Bir süre (fotoğrafını çekene kadar) kullanmaya kıyamadım. Sonra kullanmaya başladım ve ilk izlenimlerim inanılmaz olumluydu. Makyajımı tamamen bu paletle yaptım. Bu palete ek baz, ten ürünü, rimel ve ruj kullandım. Pudram, farım, göz altı kapatıcım, bronzerım, aydınlatıcım hepsi tek bir ürünle bitti. Bir kere her rengini kullanabileceğim bir palet olduğu için çom severek aldıö. İçinde tek bir kullanmayacağım renk olsaydı dahi kesinlikle almayacaktım. 


İlk izlenimlerim çok olumlu yaptığım makyaj beni güne ekstra mutlu başlattı. Öğleye kadar aydınlatıcıma bakmaktan kendimi alamadım.


Makyajımı sabah 7 de tamamlayıp evden çıktım. Hatta o gün hikayelere duruşunu da gösterdim ki bayıldım. Ama gel gelelim bu kadar para vermeme (%20 blackcard indirimimle 180₺ ye geldi) insan daha fazla saatler kalıcılık bekliyor. Ancak o gün öğleden sonraya bronzerım ve aydınlatıcım kalmamış gibi bir şeydi. Tam bir günlük makyaj paleti. Özel günlerde de kısa saatlerde sizi kurtarır. Bu bahsettiğim ilk gün tamamen bazsızdı. Gün biterken yanımdaki ürünlerle yanak ürünlerimi tazeledim.


En en rahat ettiğim ürünü kesinlikle göz altı corrector ı oldu. Tam ortadaki Somon alt tonlu bir ürün aşırı kapatıcılık sağlamıyor ama kremsiliği o kadar güzeldi ve gün içerisinde o kadar yok gibi hissettirdi ki. Normalde göz altlarım aşırı kuru olduğu için ürünlerde ekstra kurutuyor gibi hissediyorum ama bu ürün çok iyi hissettirdi beni. 
Aydınlatıcı olarak 2 üstteki fotoğrafta en alttaki krem aydınlatıcının üzerine üstteki fotoğraftaki toz aydınlatıcıyı uyguladım ve BAM💥  Gelinin kafa karıştıran kız kardeşi aydınlatıcısı. Gün ışığında aşırı durmadı ve 5 saatlik kalıcılığıyla gönlümü kazandı. Bronzer için bazlı tekrar denedim; 


2 yorum:

Olumlu, olumsuz her yorum kabulümdür.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...