11 Nis 2018

Bronzer #3 | Flormar Contour Stick

Herkese yeniden merhaba;

Hiç bir şekilde makyaj yapmasam sadece bronzer kullanıp çıkan biri olarak elimdeki bronzerları burd anlatmadan bitirdiğim ya da verdiğim için şu an da çok üzüldüm. En azından elimdekileri önümüzdeki haftalarda detaylıca anlatmam lazım çünkü dibini görüp bitirmek üzere olduklarım da var. 
Bugünün konusu ise inanılmaz pratik bir ürün! Yaklaşık 1 ay önce çantamdaki küçük fırça ve bronzer highlighter paletinin yerine stik bronzer ve aydınlatıcı alma fikri düşmüştü. Ekleyeceğim videoda da anlattığım gibi her şey flormarın bir maili ile başladı. İyi ki yapmışım dediğim bir alışverişle sonlandı. Neler aldığımı 👇🏻 videodan izleyebilirsiniz;Sabah her zamanki makyajımı tazelemek için ya da çantamdaki makyaj çantasındaki ürünlere güvenip makyajsız çıktığım zamanlarda benim kurtarıcım oluyor. Renginden de anlaşılacağı gibi köntür ürünü olmak için çok sıcak bir renk. Bu nedenle yanaklara inanılmaz doğal bir görüntü veriyor. Süngere ya da herhangi bir fırçaya ihtiyacım yok bu ürünle. Sadece 2 çizgi ve parmaklarınla gelişi güzel dağıt, bitti! Bu kadar pratik. Cildimde yağlanma ya da ağırlık yaratmadı. Kalıcılığı çok günlük en fazla 3-4 saat. Çok pratik bir ürün olduğu için tazelemek hem zevkli hem de kısa sürüyor. Instagrama bu yazıyı duyururken uygulama videomu da ekleyeceğim.


Ürünü %40 indirimle 18₺ ‘ye aldım. Daha şimdiden hatrı sayılır ölçüde azaltmayı da başardım. Bende ki rengi 02 Medium, ancak ürünün 4 renk çeşidi daha bulunuyor. Kontür amaçlı kullanmak için soğuk tonları da mevcut. Online linkini buraya ekliyorum.

#bakimgunluguoneriyor etiketi altına girdi bile! :)

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim. 


Anlarımı paylaştığım; Snapchat | Twitter | Facebook | Instagram hesaplarında beni 'bakimgunlugu' adıyla bulabilirsiniz, 


Youtube da Tuğçe Akkoç olarak varım! :)


Sevgiler,

Tuğçe

3 yorum:

Olumlu, olumsuz her yorum kabulümdür.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...