30 Ağu 2016

Bitenler #22 | Ağustos

Herkese yeniden merhaba,

Bloga yazı girme konusunda sadece Bitenler ve Alışveriş yazılarımla istikrarımı koruyorum, bakalım bu döngüyü ne zaman kırabileceğim. Yaz ayından ve uzun zamandır kullandığım ürünlerin son 2 ayda bitmesinden kaynaklı, son 2 aydır rekor sayıda ürün bitiriyorum. Ağustos ayı boyunca neler bitirmişim bakalım;

Her zamanki gibi cilt bakımıyla başlıyorum.


Dalin 750 ml'lik bebe şampuanı, Haftalık fırçalarımı yıkama rutinimde ve göz makyajı temizlemek için kullandım. Çok memnun kaldım! Canbebe şampuanı deniyorum şu ara ama dalin kadar başarılı değil, bitince yine dalini alacağım.

Watsons Siyah nokta bantları; Hayatımda kullandığım en kötü burun bantları sanırım. Yapıştırdığım anda bir sıcaklık veriyor çok geçmeden kuruyuveriyor, en fazla 3 siyah nokta temizliyor, bir daha almam, size de tavsiye etmiyorum. 

Rival de Loop göz altı nem maskeleri, severek kullandım, Ancak aliexpressten aldıklarım çok daha güzel bir daha bu markayı almayı düşünmüyorum. 

Neolifeskin tonik; fazla sevmedim, yüzümde köpürdü temizlik hissi vermedi. Jelini daha çok sevdim diyebilirim.

Moshosgarden Klementin super mask düzenli kullandım ve çok sevdim. Son zamanlarda cildimin hassaslaşması ve sadece yıkama kremleme aşamalarında kaldığım için ekstra çok ürün kullanamıyorum, hassasiyetim azalsın tekrar alacağım.

Lux pamuk her bitenlerin olmazsa olmazı.


Benri Muz özlü duş jeli EF SA NE kokuyor. Bu serinin tüm kokuları çok güzel şiddetle tavsiye ederim. Tek sorun çabuk bitmesi bence. 

Pielor markasının setinden çıkan şampuan; Şampuanlarla genel olarak aram iyidir bu da fena değildi.

HC Hair Care saç yağı; Bize #akdenizkizlaribulusmasi etkinliğinde hediye edilmişti, Başlarda gayet düzenli kullandım ve saçımın uzama hızını ciddi arttırdı, sonralarda biraz düzenim şaştı ama yine de totalde çok güzel uzattı.

Watsons peeling etkili duş jeli, açıkçası pek sevmedim siyah tanecikler hiç hoş değildi, çok büyüktü ve liften akıp gidiyordu ya da vücuda yapışıp kalıyordu, bu seriden tekrar duş jeli almam.


Benri aseton; Çok bereketliydi, ilk indirimde alınacak! 

Yine #akdenizkizlaribulusmasi 'nda hediye edilen iki günlük ped ürünü, ikisi de günlük kullanıma uygundu.


Benri bebekler için ıslak mendil, Gayet güzeldi, kapaklı olanı tercihim.

Aliexpressten aldığım kaş fırçam artık miladını doldurmuştu, yine rimel sürerken güya bulaşmaması için yapılan aplikatör hiç bir işe yaramıyordu yer kaplamasın diye çöpe gitti.

Gratislerde satılan kağıt törpülerden memnunum, kağıt törpü kullanıyorsanız tavsiye ederim.

Nuxe Body, Dalan Dolive ve Bepanthol kremlerden memnunum.

Moshos gardan Shea& Vanilla El ve Yüz kremi; Çok çok yoğun ve yağlı bir kremdi, bırakın yüze kullanmayı vücuduma bile kullanmadım, topuklarımda kullanıp bitirdim.

Gliserin; Fix plus yapmak için kullanıyordum, Süngerlerimi artık kuru kullandığım için tekrar almayacağım. 

Watsons Cupcake desenli ıslak mendillerini seviyorum ama yeni favorim yaseminlisi efsane kokuyor. Bi bakın derim!

Benim Ağustos ayında bitidiğim ve çöpe gönderdiğim ürünlerim bu şekildeydi.

Yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim,

Beni; Snapchat | Instagram | Twitter'da 'bakimgunlugu' adıyla bulabilirsiniz.

Sevgiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Olumlu, olumsuz her yorum kabulümdür.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...