27 May 2015

Manikür yardımcılarım #2 | Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Peelingi

Herkese yeniden merhaba;

Evde manikürünü kendin yap yardımcılarında bugün yine Kalyon markasından Tırnak ve Tırnak Eti Peelingi.


El, Yüz, Ayak, Vücut Peelingi olur da tırnak ve tırnak eti peelingi olmaz mı. Olmuş çok da güzel olmuş. İyi ki almışım dediğim ürünlerden biri oldu. Gratis puanlarımı alacak bişi bulamamışken değerlendirmek istedim ve sonuç 'iyi ki' oldu.


Manikürümü yaptım, ben kütiküllerimi kesmekten yanayım. İçim öyle rahat ediyor. Tabiki profesyonel kesemiyorum ve kendi manikürümüzü yaparken ister istemez tersten yaptığımız için mükemmel bir görüntü olmuyor. En azından benim için öyle. Mükemmel bir görüntü elde edenlerdenseniz bile bu ürünü çok seveceksiniz. Oje kullanın kullanmayın, tırnakların üzerinde bir katman olur ve bu katmanı manikür sırasında görürüz. Törpünün ucuyla kazımak katmandan tamamiyle kurtulmamıza yetmez üzerine tırnak dokumuza zarar verebiliriz ve canımız acıyabilir.Bu ürünün güzelliği beklemek yok, tırnak ve tırnak etlerinize gelişi güzel sürüyorsunuz. İçinde görünen görünmeyen minik partikülleri parmak uçlarınızla hissedebilirsiniz.Ürünü uyguladığınız yüzeylerin emdiğini hissedene kadar nazikçe ovalayarak peeling yapıyorsunuz, bu kadar.


Ellerinizi yıkayın hafif nemli nerdeyse krem sürülmüş tırnak ve tırnak etlerine kavuşun.


Sonuç bir profesyonel yardımıyla olmasa da 'iyi ki' almışım dediğim bir ürünün sayesinde tatmin edici.Adım adım bakıldığında yine beceriksizliğim hariç ürün gayet başarılı.

Ben bu üründen çok çok memnun kaldım. Herhangi bir video, dizi izlerken bakmanıza gerek kalmadan manikür işleminin son adımını tamamlayabilir bakımlı ellere kavuşabilirsiniz.Yazılarımdan haberdar olmak için bloguma ABONE olabilirsiniz. 

Aynı zamanda İnstagramdayım ve Twitterdayım.

Sevgiler. 
4 yorum:

 1. bende hiç umudum yokken meraktan almıştım ama severek kullanıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben markadanın ürünlerinden çok memnun kaldım! Diğerlerini de alıcağım. Bu peeling tam aradığım şeymiş meğer:))

   Sil
 2. Pratik ürünlerin hastasıyım (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben dee ben dee! tırnaklara gelişi güzel sür 1 2 dakika ovala o sırada izleyeceğin bişi varsa izle yıka ve bitti :)))

   Sil

Olumlu, olumsuz her yorum kabulümdür.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...