26 Mar 2017

Bitenler #29 | Mart


Herkese yeniden merhaba,
İnanılmaz kısa bir bitenler yazısıyla buradayım.

Mart ayı benim için her yeni değişikliğin olduğu kadar yeni ve açılmamış ürünlerinde başlangıç ayıydı bu nedenle 1 ay içinde biten ürünlerim çok az 🙋🏼

 

Beni uzun zamandır takip edenler türk kahvesine olan zaafımı zaten bilirler 😌 Bir zamanlar öncesine kadar da keşkülsüz pazarım olmazdı, eski günler yad etmek bu pazar işimiz oldu. Keşkül yerken fazla mutlu olmam ve izlediğim dizide psikoloğun kurabiyeler için "unutma onlar sadece yiyecek sevgi değil" demesi beni düşündürdü açıkcası çünkü çok mutlu çok yoğun zamanlarımda yemek yemeyi unuttuğumun farkındayım, yemek yemeyi hayatımdaki eksikliklerin yerine koyduğumunda farkındaydım aslında bunu değiştirmek için beni en güzel oyalayan hobime yönelmem lazım, bloga 🤓 Haftaiçi zaten çok yoğun olduğum için haftasonu haftaiçinin hazırlığını yapabilirsem bence dengeyi sağlayabilirim. Kısa bir iç dökmeden sonra mevzumuza dönebiliriz bence 😎

Ne diyorduk mart bitenleri! Küçük boy duş jeli bitenlerimin olmazsa olmazdır tabiki de, isana markasını da pek bir severim. Ama güzel köpürmesi için bol kullanmak gerekiyordu. Bu nedenle alırken bir daha düşünürüm. 

Essence maskara bazı; Çok severdim kendilerini Allahtan şu an wet'n'wild ikili maskarası favorim oldu yoksa dümdüz ve aşağı bakan kirpiklerimle ne yapardım hiç bilmiyorum. Ürün piyasadan kalktı maalesef, elimde son bir tane daha var.

Wet'n'wild mega protein maskara 5,90 ₺ gibi çok komik bir rakama almıştım. Fena değildi diyebilirim. Ama kirpiklerimin formu gereği daha tombul fırçalar kirpiklerimi adam ediyor.

Himalaya göz çevresi kremi; en çol bitirdiğim kremdir. Elimde şu an 2 farklı krem olmasa bu indirimde kesin alırdım. Birinden biri bitince ilk indirimde yine alırım.

Bilgisayardan yazmadığım aşikar olan yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim 😊 
Bundan sonra kısa kısa telefondan da yazmayı planlıyorum, birazdan genel görünüm nasıl o da kararımı belirler aslında 👻 

Beni; bakimgunlugu adıyla sosyal medyada bulabilirsiniz, Güzel bir haftaya başlayabilmek dileğiyle 🐾 Mutlu haftasonları dilerim.

Bloguma abone olmayı ve paylaşmayı unutmayın, sevgiler🎈

2 yorum:

  1. Essence bazı bi deneyim bende madem :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bulursan dene mutlaka sadece hafif kurumasını bekle, hani sür ten makyajını yap allığını aydınlatıcını rujunu sür en sona rimeli bırak yoksa bi işe yaramıyor 🙄

      Sil

Olumlu, olumsuz her yorum kabulümdür.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...